بخوانید و با خاطری آسوده خرید کنید. - فرش نیک اعتماد
بارگذارنده

بخوانید و با خاطری آسوده خرید کنید.

فرش نیک اعتماد با مدد از حق تعالی ، جهت رفاه بیشتر مردم اقدام به ارسال مستقیم فرش از کارخانه به تمام نقاط کشور نموده است.
از این پس همه ی مردم عزیز کشورمان میتوانند در این سایت رسمی شرکت ، فرش مورد دلخواه خود را انتخاب کنند و با روشی بسیار ساده نسبت به پرداخت وجه آن اقدام نمایند.

استفاده از این روش چند مزیت دارد که در ذیل به انها اشاره میشود:

۱- فرش ها بدون واسطه از کارخانه دقیقا به همان قیمتی که به فرش فروشی های سطح کشور ارائه میشود برای شما ارسال میگردد. در واقع شما با این روش پول واقعی فرش را پرداخت میکنید و سود گزاف فرش فروش را در جیب خودتان نگه میدارید.

۲- فرش ها پشتوانه ی بافت دارند.یعنی وقتی شما فرش را خریداری کردید و چند ماه بعد سایز دیگر یا نمونه ی همان فرش را خواستید دقیقا با همان ترکیب رنگ میتوانید فرش را به قیمت کارخانه خریداری کنید.

۳- همه ی فرش های صادراتی دارای گارانتی و ضمانت رنگ و نخ میباشند. و در طول سالهای ضمانت شده اگه برای فرش مشکل منطقی مانند کچلی فرش و یا شکستگی فرش و قاطی شدن رنگ اتفاق بیفتد با خیال راحت میتوانید فرش را برگردانید و عین همان فرش را بصورت نو و پلمپ شده تحویل بگیرید.

۴- شما مشتریان عزیز تا ۴۸ ساعت پس از دریافت فرش فرصت تعویض فرش را دارید. بنابراین بدون هیچگونه نگرانی میتوانید فرش مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید و چنانچه پس از دریافت ، فرش به دل شما نشست آن فرش را قبول کنید.

۵ – فرش نیک اعتماد با پیشرفته ترین دستگاههای فرش بافی روز دنیا بافته میشود.بنابراین خیالتون از بابت کیفیت و جذابیت نقش و رنگ راحت است.

۶- برای خریدهای دوم به بعد یا از یک جفت به بالا هزینه ی ارسال پستی رایگان خواهد بود.

۷ – برای خریدهای دوم به بعد یا بیشتر از یک‌جفت،یک عدد تابلو فرش نفیس بعنوان یادبود به شما مشتری گرامی اهدا خواهد شد.

۸ – متاسفانه بازار پر شده از فرش های تقلبی و استوک .ما به شما تعهد میدهیم که فرش های صادراتی را با بافت بهترین دستگاههای روز دنیا،تحویل مشتریان عزیز بدهیم

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نکات مهم برای فروش اقساطی 36 ماهه بدون پیش پرداخت :کلیک کنید